Головна Купити котел

Купити котел

Багаторічний досвід виготовлення котлів, випробувальна лабораторія, якісне сучасне обладнання, перевірена роками конструкція Котлів БРІК
Запатентована конструкція камери згоряння та система подачі первинного та вторинного повітря дозволяють використовувати будь-яке паливо: дрова, тирса, щепа, брикети, солома, лушпиння зернових, ДСП та різні відходи виробництва.
Величезна паливна камера = реально тривале горіння на одному завантаженні!

Твердопаливні котли БРІК виготовляються на сучасному заводі спеціалістами високого класу.
Супер можливості Супер Котлів БРІК дійсно вражають!

Купити котел БРІК від виробника по найкращій ціні та в повній комплектації! Заходьте до розділу "Котли" = там детальна інформація, технічні характеристики моделей різної потужності. Ви завжди можете зателефонувати перед тим як купити котел БРІК і задати будь-які питання.
Також маєте можливість відвідати виробництво і побачити твердопаливні піролізні котли в роботі.

Виробництво котлів за високими європейськими стандартами

Стадія 1
1
Основа котлів БРІК - це сертифікована якісна "котлова" сталь 09Г2С товщиною до 10 мм
Стадія 2
2
Сталеві листи ріжемо на високоточному ЧПУ верстаті плазмової різки
Стадія 3
3
Всі деталі котла зварюються досвідченими зварювальниками з використанням зварювальних апаратів напівавтоматичного типу
Стадія 4
4
Футерування та колосники з шамотної вогнетривкої цегли
Стадія 5
5
Корпус котла фарбується у спеціальній фарбувальній камері з підігрівом
Стадія 6
6
Далі котел проходить всі перевірки на якість та відправляється до свого замовника

Купити котел твердопаливний

Купити котел твердопаливний легко, коли вже знаєш відповіді на правильні питання. Ця стаття буде корисна для тих, хто хоче купити котел на твердому паливі з дійсно гарними характеристиками.

Вибір твердопаливних котлів величезний. Можна запитати друзів чи знайомих, відвідати магазин, відкрити сайт = багато інформації, відгуків (справжніх та штучних). Пропонують купити котел, але який вибрати? Різні кольори, форми, цифри, обіцянки.

Перед тим як купити твердопаливний котел насправді важливо визначити тип твердопаливного котла, який повністю виправдає Ваші очікування. Купити котел, який буде стабільно забезпечувати теплом з найбільшою ефективністю, відчутною економією палива. З правильним вибором допоможе визначитися короткий список питань.

  1. Який вид твердого палива найбільш доступний?
  2. Необхідна тривалість роботи котла на одному завантаженні?
  3. Можливість модулювати потужність?
  4. Чи важлива економність котла та його екологічність?
  5. Простота експлуатації та налаштування котла?

Зараз ми розглянемо інформацію, яка однозначно буде Вам корисна і дозволить зробити правильний вибір! Перейдемо до ряду питань, на які варто звернути увагу перш ніж купити твердопаливний котел.

Купити твердопаливний котел: увага на паливо

Який вид твердого палива найбільш доступний? Чому важливо перенести акцент уваги на види паливної сировини? Тому що це і є основна сума витрат в майбутньому.

Купити твердопаливний котел - це «одноразова» витрата (витрата на 1 раз). В основному, перед тим як купити твердопаливний котел дивляться саме на цифру «ціна на твердопаливний котел». Але ж в подальшому Вам необхідно буде весь час купувати паливо! І ця стаття витрат не менш, а більш важлива!

Якщо Ви вирішуєте купити твердопаливний котел, який працює тільки на пелетах з деревини, то за результатами місяця або одного опалювального сезону виявиться, що Вам взагалі дешевше (або приблизно однаково за вартістю) використовувати газовий котел. Порахуйте загальну вартість витрат на паливо, його доставку, наладку та обслуговування пелетного пальника, шнека, автоматичної подачі, електроенергію на роботу всіх цих механізмів і т. ін. Пелети з деревини - це один з найдорожчих видів палива. Найбільш економний варіант - це опалення щепою, тирсою, подрібненими гілками, відходами деревообробки або меблевого виробництва.

Купити котел тривалого горіння

Необхідна тривалість роботи котла на одному завантаженні.

Є такий «жарт» у деяких продавців: тим, хто збирається купити твердопаливний котел вони в комплекті дарують стілець. Коли покупець запитує: «Навіщо мені стілець?». Продавець відповідає: «Паливна камера в цьому котлі на стільки маленька, що Вам доведеться жити біля нього, щоб весь час додавати нову порцію дров».

Жарти жартами, а й справді, якщо Ви реально хочете купити котел тривалого горіння, то обов'язково зверніть увагу на об’єм паливної камери. Саме ця характеристика насамперед дасть загальне розуміння часу роботи на одному завантаженні. Візьміть аркуш паперу і напишіть список розглянутих Вами моделей, їх основні характеристики. Зверніть особливу увагу на габарити котла, об’єм паливної камери. Знаючи ці параметри, Ви можете порахувати: чи дійсно Вам пропонують купити котел тривалого горіння.

Краще для наочності взяти якусь картонну коробку, яка відповідає розміру паливної камери та «прорізати» в ній отвір таким розміром як двері для завантаження палива. Тепер потренуйтеся укласти всередину дрова (або інше паливо). А потім зважте цю порцію палива, яке вдалося помістити в цей імпровізований котел.

Наприклад, це буде «коробка» об'ємом 0,2 куб.м. За табличними даними «складометр» (або «вантажна щільність») при такому обсязі сухих дубових дров (вологість 15-18%) буде мати масу 60 кг. Згідно з довідковими даними, 1 кг таких дров при спалюванні «в ідеальних» умовах виділяє приблизно 4,2 кВт/год.

Множимо: 60 кг х 4,2 кВт/год = 252 кВт/год. Тобто, якщо одночасно спалити в «ідеальних» умовах 60 кг сухих дубових дров, виділитися 252 кВт теплової енергії.

Чому ми акцентуємо увагу на словосполученні «ідеальні умови»? Тому що те, скільки Ви отримаєте реально теплової енергії в систему опалення - залежить від того, який Ви вирішите купити твердопаливний котел (його тип). А саме: яке сажове число вихідних газів (на скільки відбувається повне згорання палива, чи вуглець просто вилітає через димохідну трубу), на скільки ефективний теплообмінник (чи встигає тепло від горючих газів передатися теплоносію = яка температура на виході з котла в димохід).

Класичний твердопаливний котел у звичайному режимі експлуатації працює з ККД 55-65%. Тобто, 252 кВт/год множимо на ККД (нехай навіть 65%): 252 х 65% = 164 кВт/год.

Інформація для порівняння: Піролізний твердопаливний котел БРІК працює з ККД 90-91%. Рахуємо: 252 х 90% = 227кВт /год.

Результат: одна і та ж порція дров, якщо помістити їх в твердопаливний котел з ККД 65% дасть теплової енергії 164 кВт/год, а якщо в Піролізний твердопаливний котел БРІК = 227 кВт/год. А тепер розділіть на кількість кВт, які потрібно «в систему опалення» (наприклад, 20 кВт/год) = і Ви дізнаєтеся тривалість горіння на такий порції дров в котлі, де об’єм паливної камери становить 200 літрів.

А якщо Ви бачите, що в котлі паливна камера не 200 літрів (0,2 куб.м), а 100 (0,1 куб.м) або ще менше? Діліть тривалість горіння на 2. Тобто, варто багато разів порахувати й оцінити реальні цифри, перевірити справжню, а не рекламну тривалість горіння перш ніж купити твердопаливний котел певного типу. І якщо Ви хочете купити котел тривалого горіння - особлива увага на обсяг паливної камери!

Купити піролізний котел: економія палива, ККД

Можливість модулювати потужність - це важлива опція.

Залежно від погодних умов (сильні морози, відлига) та графіка споживання тепла на конкретному об'єкті (день, ніч, вихідні та робочі дні) - потрібна різна температура в приміщенні. Відповідно режим роботи котла теж повинен змінюватися. Якщо котел буде весь час працювати на всі 100% своєї потужності - то буде перевитрата палива й нераціональна розтрата теплової енергії.

Сучасний твердопаливний котел піролізного типу БРІК дозволяє працювати саме в такому модульованому режимі (при чому автоматично: під управлінням контролера). Терморегулятор стежить за температурними показниками води, яка надходить в котел з системи опалення, порівнює зі значенням, якого необхідно досягти. Бере до уваги температуру вихідних димових газів.

У той момент, коли температура води в контурі опалення максимально наближається до заданої користувачем - терморегулятор «розуміє», що мета досягнута і потрібно знизити інтенсивність горіння. Це необхідно, щоб не перевищити завдане значення й тим більше не допустити закипання котла.

Чим менша різниця температур між водою з системи та виставленої користувачем - тим менше частота обертів витяжного вентилятора (димососа). Значить зменшується порція кисню, який надходить в зону горіння палива (відповідно - знижується інтенсивність горіння). В результаті відбувається модулювання потужності, яку генерує піролізний котел. Об'єкт отримує оптимальну кількість теплової енергії, а власник котла спостерігає відчутну економію витрати палива.

Купити котел твердопаливний: визначення ефективності та екології

Від чого залежить ефективність, економність та екологія (повнота згоряння, відсутність диму та запаху).

Ті, хто вирішив купити піролізний котел БРІК, одразу звертають увагу на істотну, примітну економію дров або іншого паливної сировини. Це тому що піролізний котел БРІК працює так, що в процесі горіння бере участь тільки частина порції палива (нижній шар, куди локально, дозовано подається визначена певна порція кисню). Решта сировини в піролізному котлі - це запас, який буде залучатися до процесу горіння по мірі згоряння нижнього шару (опускається під власною вагою).

Завдяки тому, що відбувається автоматичне регулювання потужності, відповідно й витрата палива також буде оптимальною. Купити котел твердопаливний піролізного типу БРІК - це бути впевненим у високому коефіцієнті корисної дії. Випробування, визначення ККД та сажового числа, документальне та відео підтвердження ефективності роботи піролізних котлів БРІК. Матеріали опубліковані на даному сайті а також розміщені у відкритому доступі на інтернет медіа ресурсах.

У піролізному котлі проходить процес термічного розкладання паливної сировини при температурі до 650°С. Генерується газ, насичений горючими компонентами. Піролізний газ запалюється в суміші з порцією кисню, який подається в форсунки. Камера допалювання піролізних газів забезпечує практично повне спалювання летючих висококалорійних горючих компонентів при температурі 1200°С. Тому з труби немає диму під час роботи котла в режимі піролізу. 

Наступне питання зі списку: Простота експлуатації та налаштування котла.

Купити котел твердопаливний БРІК можна безпосередньо з заводу, без посередників. Це означає краща ціна на котел від виробника й актуальна заводська гарантія.

Часто, прийнявши рішення купити котел твердопаливний піролізного типу БРІК, уточнюють стосовно установки його на об'єкті та проведення першого запуску. Котел БРІК виготовлений так, що Вам не потрібно запрошувати спеціальну бригаду та оплачувати їх нескромні послуги. Ви отримуєте Котел «в зборі» (встановлена навіть ​​електроніка та димосос, які вже налаштовані на перший розпал).

На каналі YouTube та в розділі «Відео» даного сайту опубліковані спеціальні фільми, де наочно демонструється як розпалювати, чистити котел, відрегулювати співвідношення первинного й вторинного повітря в залежності від виду палива, що використовується, його вологості. Приклади роботи на дровах, щепі, тирсі, брикетах, пелетах, соломі, лушпинні соняшнику, стебла льону, а також ДСП і MDF - все це теж є в тематичних серіях та допоможе заздалегідь визначитися який вид паливної сировини буде кращим. Варто звернути увагу на вартість в перерахунку на 1 місяць роботи, частоту дозавантаження й періодичність чищення котла.

В особливих випадках завжди можна зателефонувати на завод БРІК у відділ технічної підтримки та задати питання. Підпишіться на канал в YouTube = регулярно публікуються нові фільми з корисною практичною інформацією.