ГоловнаКотли твердопаливні Котел БРІК М+

Котел БРІК М+

Потужність:
80 кВт
Об'єм топки:
640 л
Площа опалення:
до 800 м2
Час горіння:
12 - 48 год
Всі характеристики
134 000 грн
в наявності
Ціна за повний комплект Ціна за повний комплект
Коротке відео
Опис
В комплект поставки входить
 • Котел БРІК M+
 • Автоматика: терморегулятор TECH zPID (виробництво Польща)
 • Витяжний вентилятор димосос EBM-PAPST (виробництво Німеччина)
 • Комплект футерування з вогнетривких матеріалів
 • Комплект турбулізаторів для теплообмінника
 • Комплект інструментів для чистки котла
Опис котла БРІК

Твердопаливний котел 80 кВт

Котел твердопаливний 80 кВт виробника надійних водогрійних пристроїв піролізного (газогенераторного) типу: найменування моделі «Твердопаливний котел BRICK M + 80».

Твердопаливні котли 80 кВт - це обладнання тепло генерації, яке здатне забезпечити гарячою водою систему опалення житлових і промислових будівель, теплиць або підготовку гарячої води для технічних потреб (через бойлер непрямого нагріву).

Котел на твердому паливі 80 кВт це:

 • надійна конструкція (сталь 09Г2С товщиною 5-10мм, суцільнотягнуті труби теплообмінника, захист від низькотемпературної корозії, вогнетривка шамотна цегла, що захищає метал в зоні високотемпературного впливу, регульовані двері на міцних завісах)
 • простий та зручний в роботі (з конструкції спеціально видалені шибери, засувки, заслінки прямої тяги в димохід = нічого не потрібно ворушити, щоб намагатися налагодити роботу котла; електронний контролер сам визначить скільки подати повітря в зону горіння, щоб досягти найкращих результатів при мінімальних витратах палива)
 • широка варіативність у виборі палива (відмінно працює на різних видах паливної сировини: котел на дровах 80 кВт, щепа, тирса, солома, стебла льону, ДСП, пелети, брикети або різні відходи деревообробного, меблевого, швейного виробництва, сільськогосподарських підприємств).

Котел тривалого горіння 80 кВт

Котел тривалого горіння 80 кВт виробництва БРІК має надзвичайно велику камеру для завантаження палива. Тому одного завантаження твердого палива вистачає, щоб забезпечити реально тривалий час горіння. При цьому, Ви все одно маєте можливість додавати паливо в будь-який момент (на відміну від котлів за типом «свічки», відомі як «стропува»).

Всі моделі опалювального обладнання БРІК проектувалися так, щоб не потрібно було «жити біля котла» й постійно довантажувати паливо. Котел тривалого горіння 80 кВт розрахований так, що якщо Ви використовуєте сухі дрова твердих порід, то час горіння на одному завантаженні становитиме орієнтовно 24-х години (в залежності від потужності, яка знімається з котла). Якщо компактно заповнити камеру брикетами типу «Піні-Кей» (мають форму витягнутого квадрата або шестигранника) або брикетами типу «РУФ», то тривалість горіння збільшиться в 2-3 рази в порівнянні з дровами.

Котел тривалого горіння 80 кВт БРІК має двоє дверей для завантаження палива. Це дозволяє використовувати абсолютно весь обсяг паливної камери. Через двері у фронтальній частині котла зручно укладати дрова та іншу кускову паливну сировину. Люк в даху котла зручний для сипучих видів: щепа, тирса, подрібнені гілки, лушпиння зернових культур, пелети з деревини або солома.

Піролізний котел 80 кВт БРІК М +

Газогенераторний котел 80 кВт відрізняється від класичних кардинально іншим принципом роботи. Піролізний котел 80 кВт має роздільні камери:

 • в першій: відбувається тління палива в умовах нестачі кисню = виділяється газ
 • в другій: газ, насичений вуглецем, проходячи крізь форсунки запалюється та горить зі значним виділенням теплової енергі
 • у третій камері «допалювання»: створені умови, щоб дати можливість згоріти максимально можливій кількості висококалорійних складових газоподібної суміші (температура в цій частині піролізного котла сягає 1200 С).

Піролізне горіння забезпечує практично повне спалювання палива. Сухий негорючий залишок і його кількість буде залежати від виду палива, яке використовується та його характеристик (в тому числі й процентний вміст сторонніх домішок та компонентів). Твердопаливний котел 80 кВт має таку конструкцію та принцип роботи, який дозволяє домагатися високого коефіцієнта корисної дії і від спалювання палива, і від процесу теплообміну.

Теплообмінник вертикальний з суцільнотягнутих труб додатково укомплектований металевими пластинами, які мають форму спіралі в кілька витків. Такі турбулізатори виконують одночасно кілька функцій. Перш за все, вони сповільнюють швидкість потоку гарячих газів, що сприяє ефективному теплообміну. Потік гарячого повітря закручується по спіралі, притискаючись до стінок труб. Також ці металеві пластини є «інструментом» для чищення теплообмінника (поздовжні грані спіралі турбулізатора зчищають попіл зі стінок труб теплообмінника, якщо підняти їх вгору на кілька сантиметрів і опустити в попереднє положення).

Пелетний котел 80 кВт і Котел на дровах 80 кВт

Зазвичай, пелетний котел 80 кВт передбачає цілий комплекс обладнання: котел з теплообмінником, пелетний пальник, пристрій дозованої подачі гранул, бункер, в якому зберігається запас пелети + механічні пристрої (двигуни, редуктори, міксери для ворушіння гранул і автоматика, яка керує всім процесом).

Цей набір агрегатів вимагає багато грошей, місця та інженерної уваги (щоб всі механізми працювали правильно) і коштовної якісної деревної пелети (з мінімальною зольністю, щоб не заклинив шнек і не вийшов з ладу пелетний пальник).

Котел 80 кВт БРІК може працювати на пелетах в тому числі також, як і на іншому виді паливної сировини деревного або рослинного походження. Тільки на відміну від складного агрегату такого як «класичний пелетний котел 80 кВт» = БРІК має вбудований в корпус котла бункер. Тому не потрібні транспортери та шнеки. Котел 80 кВт має верхній люк, через який зручно завантажувати сипуче паливо. При цьому можна використовувати корисний об'єм паливної камери на всі 100%, заповнивши пелетний котел гранулою по максимуму, щоб досягти тривалого горіння.

Класичний пелетний котел 80 кВт з бункером і шнеком передбачає використання тільки одного виду палива, що робить Вас заручником обставин і впевнено зростаючих цін на пелету з деревини.

Котел «БРІК М +» - універсальний варіант, який дозволить істотно економити, використовуючи доступну за ціною паливну сировину (котел на дровах, щепі, тирсі, ДСП і т. ін.). Тобто, Ви можете для опалення Вашого об'єкту застосовувати будь-який варіант з перерахованих вище як в 100% обсягу, або змішувати все відразу.

Купити Котел 80 кВт БРІК М +

Технічні характеристики і габаритні розміри моделі Котла БРІК М + 80 представлені в таблиці. Щоб купити котел 80 кВт БРІК попередньої оплати не потрібно. Ця модель виготовляється стабільно на заводі. У блоці «фото» є схема з приєднувальними розмірами. У будь-якому випадку перед тим як купити котел 80 кВт, у Вас завжди є можливість зателефонувати на завод і задати уточнюючі питання. Ми працюємо без вихідних = телефонуйте в будь-який день тижня.

Купити котел 80 кВт можна безпосередньо від виробника (без посередників і націнок). Варіанти доставки і оплати перераховані в розділі сайту «Доставка і Оплата». У Вас є можливість відвідати завод і діючу котельню, в якій встановлені декілька Котлів БРІК. Працюють вони в основному на вологому паливі: тріска і тирса після пилорами, обрізки деревини. Можна привезти свій різновид палива для тестування. До системи опалення підключені вимірювальні прилади, тому буде змога оцінити характер роботи навіть на специфічному виді палива.

Зверніть увагу, якщо Ви обрали й вирішили купити Котел 80 кВт БРІК М +. Корпус вже обладнаний електронікою, яка встановлена ​​та навіть налаштована на перший запуск (терморегулятор TECH ST-81 zPID і димосос EBM-PAPST). Тому після доставки Котла до місця установки буде потрібно мінімум робіт. Необхідно буде з'єднати Котел з системою опалення (подача і обратка), під’єднати трубу димоходу й подати електроживлення 220 V на терморегулятор TECH ST-81 zPID.

На сайті в розділі «Відео» опубліковано безліч відео, завдяки яким можна дізнатися корисну теоретичну і практичну інформацію про встановлення твердопаливного котла БРІК, підготовку до першого запуску, розпалення, чистку, налаштування роботи на різних видах палива та інші відповіді на часті питання. Підписуйтесь на наш YouTube канал = корисні та нові відео будуть завжди в швидкому доступі. Контент регулярно поповнюється.

В комплект поставки входить
 • Котел БРІК M+
 • Автоматика: терморегулятор TECH zPID (виробництво Польща)
 • Витяжний вентилятор димосос EBM-PAPST (виробництво Німеччина)
 • Комплект футерування з вогнетривких матеріалів
 • Комплект турбулізаторів для теплообмінника
 • Комплект інструментів для чистки котла
Характеристики
Теплова потужність:
максимальна
80 кВт
номінальна
72 кВт
мінімальна
20 кВт
Опалювальна площа:
до 800 м2
Об'єм камери завантаження:
0,64 м3
Вид палива:
дрова, тріска, тирса, пелети, дсп, брикети, солома, лушпиння
Площа поверхні теплообмінника:
7.2 м2
Температура вихідних газів, не вище:
240 °C
Робоча температура води:
максимальна
95 °C
мінімальна
65 °C
Робочий тиск:
0.3 мПа
Коефіцієнт корисної дії:
88-91%
Напруга живлення:
220 V
Діаметр димаря:
219 мм
Розмір завантажувального вікна:
550х400
Максимальна довжина дров:
625-1200
Об'єм води в котлі:
365 л
Мінімальні витрати води:
3.2 м3/год
Розміри котла (ш/г/в):
834 / 1270 / 1845 мм
Маса котла:
1132 кг
Котел працює на паливі:
Дрова Дрова
Тріска Тріска
Тирса Тирса
Пелети Пелети
ДСП ДСП
Брикети Брикети
Солома Солома
Лушпиння Лушпиння
Характеристики
Теплова потужність:
максимальна
80 кВт
номінальна
72 кВт
мінімальна
20 кВт
Опалювальна площа:
до 800 м2
Об'єм камери завантаження:
0,64 м3
Вид палива:
дрова, тріска, тирса, пелети, дсп, брикети, солома, лушпиння
Площа поверхні теплообмінника:
7.2 м2
Температура вихідних газів, не вище:
240 °C
Робоча температура води:
максимальна
95 °C
мінімальна
65 °C
Робочий тиск:
0.3 мПа
Коефіцієнт корисної дії:
88-91%
Напруга живлення:
220 V
Діаметр димаря:
219 мм
Розмір завантажувального вікна:
550х400
Максимальна довжина дров:
625-1200
Об'єм води в котлі:
365 л
Мінімальні витрати води:
3.2 м3/год
Розміри котла (ш/г/в):
834 / 1270 / 1845 мм
Маса котла:
1132 кг
Технічні характеристики котлів БРІК
Параметри
Теплова потужність (кВт):
максимальна
номінальна
мінімальна
Опалювальна площа (м2):
SuperОб'єм камери завантаження (м3):
Площа поверхні теплообмінника (м2):
Температура вихідних газів, не вище (оС):
Робоча температура води (оС):
максимальна
мінімальна
Робочий тиск (мПа):
SuperКоефіцієнт корисної дії (%):
Напруга живлення (В):
Діаметр труби димаря (мм):
SuperРозмір вікна завантаження палива (мм):
SuperМаксимальна довжина дров (мм):
Об'єм води у котлі (л):
Мінімальні витрати води (м3/год):
Габаритні розміри (мм):
Ширина:
Глибина:
Висота:
Маса (кг):
SuperЦіна (повний комплект) (грн.):
 
 
 
 
 
 
 
 
40
40
60
80
100
120
140
160
36
36
54
72
90
108
126
144
10
10
15
20
25
30
35
40
до 400
до 400
до 600
до 800
до 1000
до 1200
до 1400
до 1600
0.22
0.4
0.52
0.64
0.76
0.88
1
1.12
3,1
3.6
5,4
7.2
9
10.8
12,6
14.4
240
240
240
240
240
240
240
240
 
 
 
 
 
 
 
 
95
95
95
95
95
95
95
95
65
65
65
65
65
65
65
65
0,3
0.3
0,3
0.3
0,3
0.3
0,3
0.3
88-91%
88-91
88-91%
88-91%
88-91%
88-91%
88-91%
88-91
220
220
220
220
220
220
220
220
159
219
219
219
219
219
219
219
550x400
550x400
550x400
550х400
550x400
550x400
550x400
550х400
370-800 мм
370-1200
490-1200
625-1200
750-1200
875-1200
1000-1200
1200
230
270
320
365
410
455
500
550
2
2
2,6
3.2
4
5
5,5
6
 
 
 
 
 
 
 
 
734
834
834
834
834
834
834
834
870
870
1070
1270
1470
1670
1870
2070
1350
1845
1845
1845
1845
1845
1845
1845
510
772
980
1132
1250
1370
1550
1750
74 800
94 400
114 200
134 000
154 800
174 200
194 000
214 800
Завантажити таблицю
Приховати порівняння котлів
Доставка
Найкращий варіант = самовивіз:
 • відвідаєте виробництво
 • побачите як виготовляємо Котли
 • діюча котельня
 • працюючі котли
Доставка попутним транспортом
Доставка нашим транспортом

Оплата
Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
(можлива оплата також з ПДВ)
Коротке відео
Котел працює на паливі:
Дрова Дрова
Тріска Тріска
Тирса Тирса
Пелети Пелети
ДСП ДСП
Брикети Брикети
Солома Солома
Лушпиння Лушпиння
Технічні характеристики котлів БРІК
Параметри
Теплова потужність (кВт):
максимальна
номінальна
мінімальна
Опалювальна площа (м2):
SuperОб'єм камери завантаження (м3):
Площа поверхні теплообмінника (м2):
Температура вихідних газів, не вище (оС):
Робоча температура води (оС):
максимальна
мінімальна
Робочий тиск (мПа):
SuperКоефіцієнт корисної дії (%):
Напруга живлення (В):
Діаметр труби димаря (мм):
SuperРозмір вікна завантаження палива (мм):
SuperМаксимальна довжина дров (мм):
Об'єм води у котлі (л):
Мінімальні витрати води (м3/год):
Габаритні розміри (мм):
Ширина:
Глибина:
Висота:
Маса (кг):
SuperЦіна (повний комплект) (грн.):
 
 
 
 
 
 
 
 
40
40
60
80
100
120
140
160
36
36
54
72
90
108
126
144
10
10
15
20
25
30
35
40
до 400
до 400
до 600
до 800
до 1000
до 1200
до 1400
до 1600
0.22
0.4
0.52
0.64
0.76
0.88
1
1.12
3,1
3.6
5,4
7.2
9
10.8
12,6
14.4
240
240
240
240
240
240
240
240
 
 
 
 
 
 
 
 
95
95
95
95
95
95
95
95
65
65
65
65
65
65
65
65
0,3
0.3
0,3
0.3
0,3
0.3
0,3
0.3
88-91%
88-91
88-91%
88-91%
88-91%
88-91%
88-91%
88-91
220
220
220
220
220
220
220
220
159
219
219
219
219
219
219
219
550x400
550x400
550x400
550х400
550x400
550x400
550x400
550х400
370-800 мм
370-1200
490-1200
625-1200
750-1200
875-1200
1000-1200
1200
230
270
320
365
410
455
500
550
2
2
2,6
3.2
4
5
5,5
6
 
 
 
 
 
 
 
 
734
834
834
834
834
834
834
834
870
870
1070
1270
1470
1670
1870
2070
1350
1845
1845
1845
1845
1845
1845
1845
510
772
980
1132
1250
1370
1550
1750
74 800
94 400
114 200
134 000
154 800
174 200
194 000
214 800
Завантажити таблицю
Приховати порівняння котлів
Переваги
image
Супер ефективність

Реальний  ККД 91%.Відчутно економна витрата палива. Бездимне горіння Величезний вибір палива. Особлива запатентована конструкція колосників та багато точкова подача повітря дозволяє спалювати навіть дрібне сипке вологе паливо.

image
Підходить будь-яке паливо

Котел працює на будь-якому паливі: дрова, щепа, тирса, ДСП, солома, лушпиння соняшника та зернових, брикети, пелети.Дозавантаження палива можливе
в будь-який момент.Щепа, тирса, гілки можуть бути вологістю навіть 50% !!!

image
Реально тривале горіння

Супер збільшена паливна камера! Багато палива в котлі = тривала робота
на 1 завантаженні від 12 до 48 годин.
Двоє великих дверей
для завантаження палива: фронтальні для крупного та верхній люк для сипкого палива.

image
Надійний Довговічний
Корпус котла: сталь 09Г2С товщина до 10мм.Теплообмінник: жаростійкі суцільнотягнуті труби.Захист від прогорання: всі поверхні омиваються водою.Високотемпературні зони захищені вогнетривкою цеглою.Система захисту від низькотемпературної корозії.
image
Монтаж Робота Сервіс
Максимально простий монтаж
(не потребує спеціальної бригади). Безкоштовний інструктаж на основі діючої котельні. Простий в експлуатації.Технічна підтримка. Відео інструкція. Відео відповіді на всі питання
image
Автоматика
Контролер Tech zPID та Димосос EBM PAPST:Автоматичне електронне регулювання роботи котла та системи опалення європейського виробництва та якості.Контроль температури димових газів, захист від перегріву.

Опис

Твердопаливний котел 80 кВт

Котел твердопаливний 80 кВт виробника надійних водогрійних пристроїв піролізного (газогенераторного) типу: найменування моделі «Твердопаливний котел BRICK M + 80».

Твердопаливні котли 80 кВт - це обладнання тепло генерації, яке здатне забезпечити гарячою водою систему опалення житлових і промислових будівель, теплиць або підготовку гарячої води для технічних потреб (через бойлер непрямого нагріву).

Котел на твердому паливі 80 кВт це:

 • надійна конструкція (сталь 09Г2С товщиною 5-10мм, суцільнотягнуті труби теплообмінника, захист від низькотемпературної корозії, вогнетривка шамотна цегла, що захищає метал в зоні високотемпературного впливу, регульовані двері на міцних завісах)
 • простий та зручний в роботі (з конструкції спеціально видалені шибери, засувки, заслінки прямої тяги в димохід = нічого не потрібно ворушити, щоб намагатися налагодити роботу котла; електронний контролер сам визначить скільки подати повітря в зону горіння, щоб досягти найкращих результатів при мінімальних витратах палива)
 • широка варіативність у виборі палива (відмінно працює на різних видах паливної сировини: котел на дровах 80 кВт, щепа, тирса, солома, стебла льону, ДСП, пелети, брикети або різні відходи деревообробного, меблевого, швейного виробництва, сільськогосподарських підприємств).

Котел тривалого горіння 80 кВт

Котел тривалого горіння 80 кВт виробництва БРІК має надзвичайно велику камеру для завантаження палива. Тому одного завантаження твердого палива вистачає, щоб забезпечити реально тривалий час горіння. При цьому, Ви все одно маєте можливість додавати паливо в будь-який момент (на відміну від котлів за типом «свічки», відомі як «стропува»).

Всі моделі опалювального обладнання БРІК проектувалися так, щоб не потрібно було «жити біля котла» й постійно довантажувати паливо. Котел тривалого горіння 80 кВт розрахований так, що якщо Ви використовуєте сухі дрова твердих порід, то час горіння на одному завантаженні становитиме орієнтовно 24-х години (в залежності від потужності, яка знімається з котла). Якщо компактно заповнити камеру брикетами типу «Піні-Кей» (мають форму витягнутого квадрата або шестигранника) або брикетами типу «РУФ», то тривалість горіння збільшиться в 2-3 рази в порівнянні з дровами.

Котел тривалого горіння 80 кВт БРІК має двоє дверей для завантаження палива. Це дозволяє використовувати абсолютно весь обсяг паливної камери. Через двері у фронтальній частині котла зручно укладати дрова та іншу кускову паливну сировину. Люк в даху котла зручний для сипучих видів: щепа, тирса, подрібнені гілки, лушпиння зернових культур, пелети з деревини або солома.

Піролізний котел 80 кВт БРІК М +

Газогенераторний котел 80 кВт відрізняється від класичних кардинально іншим принципом роботи. Піролізний котел 80 кВт має роздільні камери:

 • в першій: відбувається тління палива в умовах нестачі кисню = виділяється газ
 • в другій: газ, насичений вуглецем, проходячи крізь форсунки запалюється та горить зі значним виділенням теплової енергі
 • у третій камері «допалювання»: створені умови, щоб дати можливість згоріти максимально можливій кількості висококалорійних складових газоподібної суміші (температура в цій частині піролізного котла сягає 1200 С).

Піролізне горіння забезпечує практично повне спалювання палива. Сухий негорючий залишок і його кількість буде залежати від виду палива, яке використовується та його характеристик (в тому числі й процентний вміст сторонніх домішок та компонентів). Твердопаливний котел 80 кВт має таку конструкцію та принцип роботи, який дозволяє домагатися високого коефіцієнта корисної дії і від спалювання палива, і від процесу теплообміну.

Теплообмінник вертикальний з суцільнотягнутих труб додатково укомплектований металевими пластинами, які мають форму спіралі в кілька витків. Такі турбулізатори виконують одночасно кілька функцій. Перш за все, вони сповільнюють швидкість потоку гарячих газів, що сприяє ефективному теплообміну. Потік гарячого повітря закручується по спіралі, притискаючись до стінок труб. Також ці металеві пластини є «інструментом» для чищення теплообмінника (поздовжні грані спіралі турбулізатора зчищають попіл зі стінок труб теплообмінника, якщо підняти їх вгору на кілька сантиметрів і опустити в попереднє положення).

Пелетний котел 80 кВт і Котел на дровах 80 кВт

Зазвичай, пелетний котел 80 кВт передбачає цілий комплекс обладнання: котел з теплообмінником, пелетний пальник, пристрій дозованої подачі гранул, бункер, в якому зберігається запас пелети + механічні пристрої (двигуни, редуктори, міксери для ворушіння гранул і автоматика, яка керує всім процесом).

Цей набір агрегатів вимагає багато грошей, місця та інженерної уваги (щоб всі механізми працювали правильно) і коштовної якісної деревної пелети (з мінімальною зольністю, щоб не заклинив шнек і не вийшов з ладу пелетний пальник).

Котел 80 кВт БРІК може працювати на пелетах в тому числі також, як і на іншому виді паливної сировини деревного або рослинного походження. Тільки на відміну від складного агрегату такого як «класичний пелетний котел 80 кВт» = БРІК має вбудований в корпус котла бункер. Тому не потрібні транспортери та шнеки. Котел 80 кВт має верхній люк, через який зручно завантажувати сипуче паливо. При цьому можна використовувати корисний об'єм паливної камери на всі 100%, заповнивши пелетний котел гранулою по максимуму, щоб досягти тривалого горіння.

Класичний пелетний котел 80 кВт з бункером і шнеком передбачає використання тільки одного виду палива, що робить Вас заручником обставин і впевнено зростаючих цін на пелету з деревини.

Котел «БРІК М +» - універсальний варіант, який дозволить істотно економити, використовуючи доступну за ціною паливну сировину (котел на дровах, щепі, тирсі, ДСП і т. ін.). Тобто, Ви можете для опалення Вашого об'єкту застосовувати будь-який варіант з перерахованих вище як в 100% обсягу, або змішувати все відразу.

Купити Котел 80 кВт БРІК М +

Технічні характеристики і габаритні розміри моделі Котла БРІК М + 80 представлені в таблиці. Щоб купити котел 80 кВт БРІК попередньої оплати не потрібно. Ця модель виготовляється стабільно на заводі. У блоці «фото» є схема з приєднувальними розмірами. У будь-якому випадку перед тим як купити котел 80 кВт, у Вас завжди є можливість зателефонувати на завод і задати уточнюючі питання. Ми працюємо без вихідних = телефонуйте в будь-який день тижня.

Купити котел 80 кВт можна безпосередньо від виробника (без посередників і націнок). Варіанти доставки і оплати перераховані в розділі сайту «Доставка і Оплата». У Вас є можливість відвідати завод і діючу котельню, в якій встановлені декілька Котлів БРІК. Працюють вони в основному на вологому паливі: тріска і тирса після пилорами, обрізки деревини. Можна привезти свій різновид палива для тестування. До системи опалення підключені вимірювальні прилади, тому буде змога оцінити характер роботи навіть на специфічному виді палива.

Зверніть увагу, якщо Ви обрали й вирішили купити Котел 80 кВт БРІК М +. Корпус вже обладнаний електронікою, яка встановлена ​​та навіть налаштована на перший запуск (терморегулятор TECH ST-81 zPID і димосос EBM-PAPST). Тому після доставки Котла до місця установки буде потрібно мінімум робіт. Необхідно буде з'єднати Котел з системою опалення (подача і обратка), під’єднати трубу димоходу й подати електроживлення 220 V на терморегулятор TECH ST-81 zPID.

На сайті в розділі «Відео» опубліковано безліч відео, завдяки яким можна дізнатися корисну теоретичну і практичну інформацію про встановлення твердопаливного котла БРІК, підготовку до першого запуску, розпалення, чистку, налаштування роботи на різних видах палива та інші відповіді на часті питання. Підписуйтесь на наш YouTube канал = корисні та нові відео будуть завжди в швидкому доступі. Контент регулярно поповнюється.

Доставка
Найкращий варіант = самовивіз:
 • відвідаєте виробництво
 • побачите як виготовляємо Котли
 • діюча котельня
 • працюючі котли
Доставка попутним транспортом
Доставка нашим транспортом

Оплата
Готівковий розрахунок
Безготівковий розрахунок
(можлива оплата також з ПДВ)
Відгуки про котли БРІК
Схожі моделі
Котел БРІК М
114 200 грн
в наявності
 • Ціна за повний комплект
  • Котел БРІК M
  • Автоматика: терморегулятор TECH zPID (виробництво Польща)
  • Витяжний вентилятор димосос EBM-PAPST (виробництво Німеччина)
  • Комплект футерування з вогнетривких матеріалів
  • Комплект турбулізаторів для теплообмінника
  • Комплект інструментів для чистки котла
Потужність:
60 кВт
Площа опалення:
до 600 м2
Об'єм топки:
520 л
Детальніше
Котел БРІК L
154 800 грн
в наявності
 • Ціна за повний комплект
  • Котел БРІК L
  • Автоматика: терморегулятор TECH zPID (виробництво Польща)
  • Витяжний вентилятор димосос EBM-PAPST (виробництво Німеччина)
  • Комплект футерування з вогнетривких матеріалів
  • Комплект турбулізаторів для теплообмінника
  • Комплект інструментів для чистки котла
Потужність:
100 кВт
Площа опалення:
до 1000 м2
Об'єм топки:
760 л
Детальніше
Котел БРІК L+
174 200 грн
в наявності
 • Ціна за повний комплект
  • Котел БРІК L+
  • Автоматика: терморегулятор TECH zPID (виробництво Польща)
  • Витяжний вентилятор димосос EBM-PAPST (виробництво Німеччина)
  • Комплект футерування з вогнетривких матеріалів
  • Комплект турбулізаторів для теплообмінника
  • Комплект інструментів для чистки котла
Потужність:
120 кВт
Площа опалення:
до 1200 м2
Об'єм топки:
880 л
Детальніше