Головна Котли відео

Котли відео

Піролізний Котел БРІК: огляд, характеристики, можливості Всередині плейліста відео на тему: Піролізний Котел БРІК: огляд, характеристики, можливості
Огляд Котла БРІК: характеристики, можливості. Перевірка ККД, визначення сажового числа у димових газах. Правда про надійність. 5 правильних запитань під час вибору котла. 5 «секретних» відповідей від виробника.
Робота Котла БРІК на різних видах палива Всередині плейліста відео на тему: Робота Котла БРІК на різних видах палива
Приклади роботи Котла на різних видах палива: дрова, щепа, тріска, тирса (сира після пилорами), гілки, брикети, ДСП, МДФ, лузга соняшника, солома, стебла льону. Наочна робота Котла БРІК на різних об'єктах.
Серія відео «Анальгін» = лікувальний засіб від головного болю Всередині плейліста відео на тему: Серія відео «Анальгін» = лікувальний засіб від головного болю
Прості рішення для складних питань. Відео відповіді на ті питання, що виникають напередодні придбання котла: вимоги до котельні, доставка котла до місця встановлення, обв'язка, димохідна труба, передача тепла по теплотрасі.
Відео Інструкція Всередині плейліста відео на тему: Відео Інструкція
Відео розпал, чистка Котла БРІК. Часті питання, які можуть виникнути в процесі роботи з Котлом. Функції електронного контролера TECH ST 81 zPid та димососа EBM PAPST. Заміна футеровки.

Котли відео

На цьому сайті superkotel.com.ua й також на каналі в YouTube опубліковані інформативні фільми: котли відео огляд конструкції, принцип роботи, можливості використання різних видів палива, схеми підключення, відео відгуки про котли на різних об'єктах.

Відео об’єднані в групи за змістом. Щоб дивитися про котли відео на певну тему - натисніть на обкладинку плейліста з відповідною назвою.

Котли відео теми, які детально розглядаються:

 • піролізний котел відео горіння газу
 • відео інструкція: розпалення, чистка, ознаки відмінної роботи
 • твердопаливні котли відео відгуки та приклади на різних об'єктах
 • які види палива можна використовувати в якості паливної сировини
 • скільки кіловат реально можна отримати з кожного виду палива і визначення орієнтовного процентного вмісту вогнетривкого залишку (від цього залежить на скільки часто доведеться чистити котел)
 • приклад як встановити твердопаливний котел відео котельні, системи опалення, обв'язки.

Піролізний котел відео

Робота котла кардинально відрізняється від горіння в класичному котлі за типом «буржуйки».

Піролізний котел конструктивно має мінімум дві окремих камери. У першій при температурі до 650°С та нестачі кисню паливна сировина "жевріє". У процесі такого термічного розкладання виділяється газ, насичений горючими висококалорійними компонентами.

Проходячи крізь форсунки в колосникових гратах і «зустрівши» порцію кисню, цей газ запалюється й горить вже у другій камері. Як це виглядає можна подивитися трихвилинний ролик "піролізний котел відео", в якому зафіксовано процес горіння піролізного газу в другій камері газогенераторного (піролізного) котла.

Конструкція БРІК має додаткову третю камеру: допалювання. Її наявність дозволяє забезпечити умови для максимально повного згоряння летючих калорійних складових газової суміші. В результаті: лабораторні випробування підтверджують високий ККД Котлів БРІК. Одне з таких випробувань навіть має офіційний публічний характер. Дивіться піролізний котел відео процесу вимірювання ККД, вмісту СО та вмісту й визначення частки сажі у вихідних димових газах.

Перевірка ККД 90,6%. Вимірювання СО та частки сажі.

Котли тривалого горіння відео

За якими ознаками можна визначити, що котел тривалого горіння? Перш за все потрібно подивитися на розмір паливної камери. Тривалість горіння на одному завантаженні безпосередньо залежить від тієї кількості палива, яку можна помістити всередину.

Далі за допомогою простих математичних розрахунків та довідкових даних (скільки кіловат на годину виділяє той вид палива, який Ви плануєте використовувати). Таким чином, можна дізнатися скільки кіловат теплової енергії міститься в тій порції паливної сировини, яка поміститься в камеру котла за 1 раз. Ділимо цю кількість на середню потужність, яку буде «витрачати» Ваша система опалення і дізнаємося реальну тривалість роботи на 1 завантаженні.

Дуже добре, якщо є можливість подивитися котел тривалого горіння відео роботи в реальних умовах. Хтось в рекламі може обіцяти казкові цифри, які жахливо далекі від реальності. Уважно вивчайте характеристики котлів та перевіряйте інформацію за допомогою калькулятора та довідкових даних.

Котел тривалого горіння відео приклад роботи котла БРІК на різних видах палива. Один і той же котел кілька днів поспіль розпалюємо та завантажуємо повну паливну камеру різними видами паливної сировини. При цьому робимо контрольні заміри. Зважуємо порцію палива, яку вдалося помістити в котел тривалого горіння відео фіксація всього процесу. Лічильник тепла реєструє кількість кіловат, потужність, температуру теплоносія, швидкість циркуляції води через котел. Записуємо час початку розпалювання й момент, коли порція палива догоріла. Далі слідує узагальнююча інформація та результати проведеної «лабораторної роботи».

Також цікаві приклади роботи: котел тривалого горіння відео БРІК потужні промислові котли на ДСП, брикетах деревини, а також «дивному» й цікавому паливі стебла льону в пресованому вигляді й звичайному сипучому. У цих серіях Ви зможете дізнатися особливості горіння, рекомендовані налаштування первинного й вторинного повітря, тривалість горіння на 1 завантаженні. Кількість вогнетривкого залишку на колосниках дозволить зробити висновок з якою частотою доведеться чистити котел, що також часто впливає на прийняття рішення про використання того чи іншого виду паливної сировини.

Котли відео відповіді на часті питання

Безліч питань, з якими зустрічаються на різних етапах від вибору котла до його систематичного використання протягом декількох років. Відповіді на них Ви знайдете в наших фільмах, які зняті на різні теми:

 • на що звернути увагу перед покупкою котла
 • вимоги до котельні, рекомендації з практики
 • димохідна труба: матеріал, монтаж, чистка
 • як встановити твердопаливний котел відео
 • обв'язка твердопаливного котла відео
 • налаштування співвідношення первинного й вторинного повітря
 • характер роботи котла на різних видах палива
 • чистка твердопаливного котла відео
 • чому в котлі дьоготь, смола, конденсат
 • заміна футеровки, установка колосників

Підписуйтесь на наш канал в YouTube та дізнавайтеся новини першими.