Головна Оплата і доставка

Оплата і доставка

Оплата

Готівковий розрахунок
   
Безготівковий розрахунок

Працюємо з приватними особами, фізичними і юридичними особами (платниками і не платниками ПДВ), фермерськими господарствами та ін.

Для отримання більш детальної інформації з питань оплати телефонуйте за телефонами на сайті (в будь-який день тижня = працюємо без вихідних).


Доставка твердопаливних Котлів БРІК

Котли БРІК - це надійні котли, що мають величезну кількість по справжньому сильних характеристик.

Саму тому Котли БРІК популярні по всій території України. Також з'явилися фанати з інших країн і вже за останні 4 роки Котли БРІК розширили географію та забезпечують комфортне тепло на підприємствах та різних об'єктах у 5 країнах ближнього та дальнего зарубіжжя.)

Відстань – не проблема. Не залежить від того, в якому регіоні необхідно надати Котел БРІК - це питання вирішується легко і просто.

Варіанти доставки твердопаливних Котлів БРІК

Доставка нашим транспортом за Вашою адресою.

Вартість і термін доставки залежать від кількості Котлів в замовленні і відстані від заводу до адреси доставки. Можливий варіант об'єднання замовлень на Котли в попутному напрямку, щоб розділити вартість доставки між декількома замовниками.

Послуги перевізника

Ми допомагаємо Вам знайти транспорт, вантажимо Котел, оформляємо товарно-транспортні документи, фотографуємо авто і документи, відправляємо Котел Вам.

Самовивіз з виробництва – НАЙКРАЩИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ПОКУПЦЯ.

У цьому випадку Ви зможете відвідати цех по виробництву Котлів БРІК, побачити який реально метал застосовується для виготовлення котлів, технологічний процес виробництва (різка на верстаті з ЧПУ, гнучка, зачистка, зварювання, опресовування, фарбування, обшивка, комплектація електронікою).

Головне Ви зможете відвідати «навчальний центр»: на території заводу цілодобово і цілорічно функціонує котельня, де встановлені і працюють кілька Котлів БРІК.

Приїхавши на завод, Ви зможете побачити Котли, які працюють вже кілька років, оцінити їх стан, подивитися на характер їх роботи (на скільки бездимний і тихо вони працюють), пройти інструктаж з розпалення, обслуговування та чищення. Ви можете приїхати або своїм транспортом (або домовитися з Вашим знайомим), або ми можемо допомогти Вам з пошуком відповідного авто.

Нагадуємо! Котли БРІК відвантажуються із заводу вже повністю «в зборі». На котлах вже встановлений витяжний вентилятор і електроніка, які навіть налаштовані на перший розпал!

Встановити Котел БРІК? Це ДУЖЕ ЛЕГКО!

Немає необхідності запрошувати спеціальну певну монтажну бригаду «зі списку», на якій люблять наполягати деякі заводи (зазвичай така бригада коштуэ непередбачуваних грошей). Ось буквально кілька «кроків», які Вам необхідно зробити:

  • з'єднати Котел БРІК з Вашою системою опалення: труба подачі і труба обратки води (не забути перевірити наявність ходового клапану в системі опалення - що це таке? - дивіться на нашому сайті в серії «Анальгін» розділ «Відео»)
  • під'єднати трубу димаря
  • Включити в розетку 220 V контролер TECH (який вже на котлі)
  • подивитися прості і зрозумілі відео про розпал та роботу з Котлом Брік на нашому YouTube каналі або на цьому сайті розділ «Відео» і прочитати інструкцію (в комплекті з котлом)
  • Розпалюйте Котел - і будьте впевнені в теплі!

Які варіанти по Транспорту? Вимоги до авто?

Для транспортування підійде будь-який автомобіль, кузов якого може перевозити вантажі тієї маси, яка вказана в таблиці характеристик на кожну модель Котла.

Автомобіль може бути тентованим або суцільнометалевим. Дуже важливий параметр = висота. Котли БРІК (разом з транспортувальним піддоном) мають висоту 2100 мм. Тому, якщо транспорт з суцільнометалевим кузовом = висота отвору воріт в авто повинна бути теж не менш 2100мм.

Котли масою до 1 тонни забирають навіть легковим авто + автомобільний причіп (бажано двовісний).

Варіант навантаження на транспорт будь-який: бічне навантаження, ззаду, зверху (так як на території заводу є і навантажувач(кара), і кран).

Котел БРІК транспортується в вертикальному положенні. Необхідно мати з собою два стяжних ременя, якими фіксуємо положення Котла, щоб він залишався нерухомим під час транспортування (при поворотах та інших маневрах авто).

Габаритні розміри для транспортування на піддоні (Дані в таблиці на різні моделі Котлів БРІК)

Модель котла Ширина, мм Глибина, мм Висота, мм Маса, кг
XS (40 кВт) 850 1000 1600 510
S (40 кВт) 1000 1000 2100 780
M (60 кВт) 1000 1200 2100 1000
M+ (80 кВт) 1000 1400 2100 1150
L (100 кВт) 1000 1600 2100 1250
L (120 кВт) 1000 1800 2100 1400
XL (140 кВт) 1000 2000 2100 1550
XL+ (160 кВт) 1000 2200 2100 1750

Якщо Ви плануєте вивантаження Котла БРІК за допомогою крана або маніпулятора - ми відправимо Котел з встановленими такелажними петлями. Після доставки та вивантаження котла - петлі можна буде демонтувати, для Вашої зручності роботи з Котлом.

Відео навантаження Котла БРІК і варіанти подальшої «доставки його до місця установки»

Фотографії: Котли БРІК підготовлені до відправки на різних видах транспорту.